Політика конфіденційності Товариства з обмеженою відповідальністю "Артес-М"

1. Отримання інформації.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Артес-М" (тут і надалі - компанія) отримує інформацію від відвідувача(ів)/користувача(ів) (тут і надалі - користувач(чі)) сайту/веб-застосунку/мобільного-застосунку компанії (тут і надалі - застосунок) через форму(ми) зворотнього зв'язку (ця форма(ми) має(ють) на увазі будь-який набір полів для введення і відправки персональних даних користувача(ів)), яка(кі) включена(ні) до складу застосунку.

2. Склад інформації.
Така інформація може включати: прізвище, ім'я, по батькові, контактний телефон(ни), адресу(си) електронної пошти користувача, а також іншу інформацію, яку користувач застосунку бажає надати через форму зворотнього зв'язку. Компанія не здійснює перевірку достовірності наданої інформації та наявності у користувача необхідної згоди на її обробку, вважаючи, що користувач діє сумлінно, обачно і докладає усіх необхідних зусиль до підтримки такої інформації в актуальному стані і отримання всіх необхідних погоджень щодо такої інформації.

3. Використання інформації.
Інформація, яку компанія отримує від користувачів затосунку, може бути використана, щоб: надати послуги та/або виготовити продукцію, яка відповідає індивідуальними запитами користувачів; поліпшити застосунок; поліпшити систему підтримки користувачів застосунку; мати можливість зв'язатися з користувачем(ами) за наданим(ми) номером(ами) телефону(нів) або аресою(сами) електронної пошти користувача(ів); запропонувати інформацію компанії про її продукцію, товари, послуги, акції; виконувати замовлення користувача(ів), отримані через форми зворотнього зв'язку застосунку компанії.

4. Захист і доступ до інформації.
Компанія не продає, не обмінює і не передає інформацію стороннім компаніям/особам. До інформації мають доступ тільки ті співробітники компанії, які працюють з конкретним замовленням(ми) та/або запитами/повідомленнями користувачів.

5. Зміна політики конфіденційності.
Політика конфіденційності компанії може бути змінена або припинена компанією в односторонньому порядку без попереднього повідомлення користувачів застосунку компанії. Користувачі застосунку дізнаються про нову редакцію політики конфіденційності компанії через використання застосунку компанії, якщо інше не передбачено новою редакцією такої політики.